Zwroty i wymiany

Zwrot towaru/odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Zgodnie z obowiązującym prawem konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Zwrotu towaru można dokonać w terminie nie dłuższym niż 14 dni kalendarzowych.

Aby zwrócić dany produkt można wypełnić znajdujące się poniżej oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość i przesłać je do nas wraz ze zwracanym towarem na adres:

Kella" Aleksander Koszarek
ul. Wojska Polskiego 8/54
34-400 Nowy Targ
z dopiskiem "zwrot"

Uwaga. Zwracany towar należy starannie zapakować, aby zawartość nie została uszkodzona w trakcie transportu. Zwracany towar nie może nosić znamion użytkowania! W przypadku pytań dotyczących zwrotów prosimy o kontakt telefoniczny (510 816 340) lub mailowy (sklep@kella.pl).

Pobierz link do oświadczenia o odstąpienia od umowy.

 

Wymiany ↔

W przypadku złego doboru rozmiaru lub modelu sklep Kella zobowiązuje się wymienić towar na inny (pod warunkiem, że jest on dostępny). Zakupiony towar można wymienić w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania.

Aby wymienić dany produkt można wypełnić znajdujący się poniżej formularz i przesłać go do nas wraz z towarem na adres:

Kella" Aleksander Koszarek
ul. Wojska Polskiego 8/54
34-400 Nowy Targ
z dopiskiem "wymiana"

W przypadku braku możliwości wydrukowania dokumentu, można napisać pismo odręcznie.

Uwaga. Wymieniany towar należy starannie zapakować, aby zawartość nie została uszkodzona w trakcie transportu. Wymieniany towar nie może nosić znamion użytkowania! W przypadku pytań dotyczących zwrotów prosimy o kontakt telefoniczny (510 816 340) lub mailowy (sklep@kella.pl).

Pobierz formularz wymiany towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl