Uncategorized

Fresh orange & green

Najnowsze trendy przewidują przede wszystkim stonowane barwy, dlatego tez bardzo przyda się jakieś ożywienie w naszej garderobie. Odważne, ale nie wariackie. Luźne, ale nie prześmiewcze.

Światowe tuzy modowe proponują pomarańcz w odcieniach od lekko jaskrawych do ciemnych wpadających niemal w brąz, jak również zieleń o której za chwilę. W związku z pomarańczą, na pewno spełni swoją rolę w doenergetyzowaniu rzeczywistości za pomocą koloru, kojarzącego się przecież z energią i świeżością.

W nowym sezonie pomarańcz będzie odpowiedzialna za rozweselenie naszej garderoby przy użyciu płaszcza lub garnituru. A może dopasować je do świece yankee candle. Przy tak soczystym akcencie, można postawić na białe, czarne i brązowe tło, dodające więcej szlachetności.

Wszyscy entuzjaści klasyki oraz biurowi pracownicy mogą zdecydować się na odzianie tego niewątpliwie żywego odcieniu, które z pewnością będzie świetnie współgrać z białymi spodniami i ciemniejszą górą, jak w przypadku pokazów gigantów.

Przejdźmy zatem do zieleni. To kolejny element projektu „ożywienie i świeżość”. Zieleń to mocno sportowe skojarzenia od koloru wypieszczonych angielskich muraw boiskowych, przez korty Wimbledonu, po najsławniejsze szkockie pola golfowe. Twórcy raczej nie sugerowali się wyspiarskością, ale z pewnością w jej obrębie można prezentować i uszlachetniać zieleń, będącą nadzieją nadchodzącego sezonu.

Co do konwencji to z pewnością przeważać będą dopasowane tutaj dwurzędowe garnitury. Od bardzo wyrazistych zieleni z bielą do kompletnego monocoloru. Zieleń ma się tutaj wyróżniać, ale nie przykuwać uwagi, bo to do niej nie pasuje.

Nie będziecie zaskoczeni jeśli zaznaczymy, że wpasuje się tutaj bardzo dobrze czerń. Przede wszystkim pod postacią butów, ale również koszulek czy cienkich swetrów pod wierzchnią. Skoro mowa o swetrach to te z grubszego materiału jak bawełna, mogą stanowić również jedyny element zieleni wraz z białymi spodniami i koszulą z podwiniętymi rękawami. W przypadku kurtek, można wybrać rozwiązanie bardziej jaskrawe, mające również swoje atuty ożywcze podczas szarych dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.