Uncategorized

Bomberuje(MY)

Ryan Gosling w swojej białej kurtce ze złotym skorpionem na plecach raczej do najbardziej bombowych hitów sezonu by nie należał. Skupiamy się na bomberkach w jednolitej kolorystyce i z pewnością unikamy nad zbyt przesadnych wariacji barw. Beż, czerń, biel oraz najróżniejsze odcienie zieleni oraz granatu to najbardziej przodujące w tym względzie barwy.

Zestawienie bomberek we wspomnianej konwencji z zacieranymi jeans’ami i dłuższymi lub klasycznej długości t-shirt’ami, będzie najbardziej efektowne. Ten styl jednak w swej uniwersalności świetnie wpasuje się ze spodniami w kant oraz chinosami o różnym kroju.

Należy pamiętać, że najlepiej dobrana bomberka powinna sprawiać wrażenie mniejszej nie zachodząc za biodra. Ten efekt jest bardzo istotny pod względem zaznaczenia każdej sylwetki. Dodatki w postaci klasycznych jednobarwnym czapek zimowych i tych z prostym daszkiem będą bardzo oryginalnym elementem podkreślającym luźny acz elegancki styl.

Dla wszystkich tych, którym odpowiada styl lecz nie sama kolorystyka, pozostaje jeszcze ukierunkowanie się na total look oparty na bieli lub czerni. Dopasowanie paskowatych swetrów w stylu marynarskim z jednolitą bomberką również się w tym wypadku sprawdzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.