Uncategorized

 Moda militarna

Słynne moro nie jest już tylko zarezerwowane wyłącznie dla armii. Wojskowe łaty dostępne są na rynku odzieżowym już od dłuższego czasu i ulegają ciągłej ewolucji, a chciałoby się rzecz, że z każdą modową wiosną rewolucjonizują wybiegi na całym świecie.

Można je dostrzec w wielu butikach najlepszych projektantów w trzech odsłonach; formalnej, sportowej i casualowej. Każda z nich jest bardzo intrygująca, natomiast nie da się ukryć, że formalna wersja może wzbudzać większe emocje. Militarna moro koszula w zestawieniu z granatowym garniturem z wyróżnionymi metalizowanymi zamkami, to dowód na stworzenie militarnego szyku.

W kwestii konwencji sportowej najczęściej występować będą tutaj w postaci spodni dresowych, lub materiałowych. Preferowana będzie kurtka i wygodne lekkie adidasy z elementami moro, ale też w jednolitej czerni. Z kolei część casualowa zarezerwowana jest dla grubych kurtek oraz plecaków z dopasowanymi klasycznymi jeansami. Nie ma potrzeby stawiania wyłącznie na standardowe zielone odcienie. W nadchodzącym sezonie trendy będą również szare oraz granatowe plamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.