Dzień Darmowej Dostawy w tym roku 1 grudnia 2015 r. 0
Dzień Darmowej Dostawy w tym roku 1 grudnia 2015 r.

Co to jest Dzień "Darmowej Dostawy" ?

Tym razem Dzień Darmowej Dostawy organizowany jest w Polskich sklepach internetowych w dniu 1 grudnia 2015 roku (wtorek). Jak co roku setki sklepów zgłosiły chęć uczestniczenia w tym wydarzeniu organizowanym przez serwis branżowy eKomercyjnie.pl. Jest to już 6 edycja tej akcji, a od 2009 roku, czyli od kiedy po raz pierwszy akcja została zorganizowana, sklepów biorących udział w tym wydarzeniu ciągle przybywa. DDD jest polską wersja amerykańskiej akcji tzw. Free Shipping Day, która miała miejsce 2008 r.

Głównym celem tego wydarzenia jest spopularyzowanie zakupów on-line w Polsce, a także namówienie klientów do bezpiecznych i wygodnych zakupów. Dla e-sklepów Dzień Darmowej Dostawy to głównie możliwość na pozyskanie nowych konsumentów oraz zachęcenie dotychczasowych do ponownego kupowania.

Liczba sklepów biorących udział w DDD

Jakie korzyści niesie akcja "Dzień Darmowej Dostawy"

Sklepy internetowe, które zgłosiły się do udziału, zobowiązuję się, że w dniu 1 grudnia 2015 r. nie zostanie naliczona opłata za wysyłkę, bez względu na rodzaj wybranej dostawy i formy płatności. Jest to świetna forma promocji dla sklepów, które odnotowują tego dnia zwiększony ruch na swoich stronach, a jednocześnie doskonała okazja dla klientów sklepów.

Sprzedawcy są weryfikowani przez organizatora, więc nie ma obaw że sprzedawcy się nie wywiążą tego dnia ze swojego obietnicy darmowej przesyłki. Pełna lista sklepów jest dostępna na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl.

Zrób zakupy 1 grudnia w sklepie obuwniczym kella.pl

Już po raz II przyłączamy się do tej wspólnej akcji i mamy nadzieję że klienci to docenią. Przy zakupie swoich ulubionych butów skórzanych, czapki czy torebki nie zostanie doliczona opłata za transport. Pomyśl już dziś o prezentach na święta i pamiętaj o zakupach 1 grudnia :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl